PÁRTYHRY

Plánuješ párty s kamarády? - Hledáš program na oslavu? - Pořádáš dětský den?

Nevíš ale co s tím? Chceš vymyslet nějakou zábavu a nedaří se ti to? Hledáš inspiraci? Potom si můžeš vybrat z následujících her! Hru stačí stáhnout a vytisknout!

Vytvoř si únikovou hru

Nalezneš zde e-booky a několik praktických nástrojů, které ti pomohou při vytváření vlastní únikové hry!

Covid 19 - ZDARMA

Vyzkoušej si naše principy

Dokážeš si poradit se složitou situací a zbavit svou zemi nákazy v podobě Coronaviru? Zdarma si můžeš stáhnout deskovou hru CoronaGame, kterou jednoduše uložíš a vytiskneš. Nemusíš nikam chodit, vše z pohodlí domova!

Desková hra z pandemické doby!

Pevnost Boyard

V pevnosti Boyard otec Fura skryl poklad. Cílem týmu je získat alespoň 5 klíčů pro to, aby mohli otevřít pokladnici pevnosti. Pro otevření pokladnice je mimo jiné potřeba uhádnout heslo, které skrývá poklad. Pro uhodnutí hesla je potřeba získat indicie.


Podklady pro hru, kterou znáte z TV jednoduše stáhnete, vytisknete, připravíte jednotlivé úkoly a můžete začít hrát!

Shakespearův rukopis

Je to už přes 400 let, co byl dopsán příběh nejslavnějšího spisovatele všech dob. Jeho hry jsou hrány po celém světě a překládány do všech jazyků. Originální rukopisy mají nesmírnou cenu. Tobě se teď do rukou dostává několik mistrových šifer, pomocí kterých se můžeš dostat do jeho tajné skrýše, ve které se rukopis ukrývá. Najít jej může každý, klíč k rozluštění je ukryt téměř ve všech jeho hrách…

Útěk z pyramidy

únikovka print&play

Rozhodli jste se i přes všechna varování navštívit vnitřek pyramidy. Bohužel pro vás už ale nemáte možnost vrátit se stejnou cestou, kterou jste přišli. Pyramidy jsou dokonale vymyšlené a pokud nerozluštíte tajemství pradávných stavitelů, ven se z ní nedostanete.